Hakkımızda

Profil

AVAS Grup çok amaçlı hizmet politikası ile siz değerli müşterilerimize çağın getirdiği yenilikleri kullanarak en uygun maliyetle, en kaliteli hizmeti sunabilme politikasını kendine ilke edinmiştir.

Lojistik hizmeti ve dış ticaret alanında uzman olan AVAS Grup dünyanın her yerine kapıdan kapıya hızlı, güvenilir ve kaliteli servis teminini esas alarak 22 yıllık sektör tecrübesinin yanı sıra alanında bilgi, birikim ve donanımıyla uzmanlaşan kadrosu ile sıfır hata mantığını benimseyerek siz değerli müşterilerimizin taleplerini zamanında ve çok yönlü olarak cevaplayabilmektedir ve siz değerli iş ortaklarımıza bu anlayışla hizmet vermektedir.

AVAS Grup dünyanın saygın acente ağı ve konusunda uzman kadrosu ile lojistik ve dış ticaret alanında siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve onur duymaktadır.

Vizyon

21. yüzyılda sektörde çeşitlilik sağlayabilen, güvenilir olmayı ve istikrarlı büyümeyi uzun vadede gerçekleştiren, rekabet gücü yüksek, müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile lojistik ve dış ticaret hizmetleri sunan lider firmalardan biri olma özelliğini ve marka değerini arttırarak sürdürebilmek.

Misyon

Lojistik ve dış ticaret konusunda en güvenilir ve en verimli çözümler sunarak müşterilerinin beklentilerini eksiksiz ve zamanında yerine getirebilen iş ortaklarına, çalışanına, çevreye ve yasalara saygılı olan bir kuruluş olmak.